Dbanie o samochód służbowy – funkcjonalne i modne koszulki samochodowe

Samochód - mycie

Samochód służbowy to nie tylko przywileje. Posiadanie auta służbowego wiąże się z obowiązkiem dbania o samochód, niekiedy lepiej niż o własny pojazd. Jest to związane z odpowiedzialnością, jaka spoczywa na nas od momentu powierzonego nam przez firmę mienia.

Koszulki samochodowe to rodzaj gadżetu, które niewiele kosztują, poprawiają wygląd auta, a do tego wiążą się z szeregiem korzyści, o których bywa, że nie mieliśmy pojęcia. Jest to specjalny rodzaj pokrowca na siedzisko, którego zakup powinien rozważyć niejeden użytkownik auta – nie tylko służbowego.

Przenieś dbanie o samochód służbowy na wyższy poziom wygody

Codzienne korzystanie z auta służbowego, zwłaszcza gdy wykonywanie przez nas obowiązków służbowych wchodzi w zakres tzw. prac brudnych, niesie za sobą ryzyko zabrudzenia tapicerki siedzeń w samochodzie. Nie rzadko mamy do czynienia z kurzem, smarami, olejami, które nawet przy zachowaniu środków ostrożności niszczą, brudzą siedzisko. Sprawiają, że auto nie wygląda reprezentacyjnie, schludnie od środka. Dbanie o samochód służbowy nie jest prostą sprawą. Chcąc ograniczyć wydatki firmy na usługi gruntowego prania tapicerek samochodowych, warto założyć w nich koszulki samochodowe.

Dzięki używaniu koszulek auto nabiera ciekawego, modnego designu. Korzystanie z nich pozwala chronić oryginalną tapicerkę przed zabrudzeniami różnego pochodzenia. Koszulki samochodowe dodatkowo zabezpieczają tapicerkę siedzisk wypłowieniem, zmechaceniem, miejscowym wytarciem materiału. Dbanie o samochód staje się dziecinnie proste.

Koszulki samochodowe to źródło oszczędności dla firm

Koszulki samochodowe produkowane są w wielu wariantach kolorystycznych i różnych zestawieniach materiałowych, dając możliwość stworzenia wnętrzu auta służbowego ciekawego efektu wizualnego. Dodatkowa impregnacja warstwy wierzchniej sprawia, że koszulki nie chłoną wody, ale również plamy „nie trzymają się” tkaniny. Używając koszulki, zyskujemy atrakcyjne i czyste wnętrze samochodu dokładnie wtedy, kiedy potrzebujemy. Wystarczy zdjąć koszulkę, odkurzyć samochód, wyczyścić kokpit i voilà – auto, jak nowe. Bez straty czasu i pieniędzy na długotrwałe i kosztowne usuwanie plam z tapicerki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *