Gratka dla fanów motoryzacji: maty tłoczone na siedzenia

Vw

Specjalnie z myślą o fanach motoryzacji i kierowców często będących w trasie, pojawiły się na rynku akcesoriów samochodowych ergonomiczne maty tłoczone na siedzenia samochodowe. Te produkowane obecnie cechuje nie tylko wysoki poziom wykończenia i ciekawe wzornictwo, ale również mają swój wymiar praktyczny, prozdrowotny.

Mata tłoczona na siedzenia wczoraj i dziś

Mata tłoczona na siedzenie jako taka to wyrób znany osobom interesującym się motoryzacją od dawna. Gros z użytkowników zawiedziona jakością produktów, jakie oferował rynek w latach 90., ma niepochlebną opinię na temat skuteczności i sensu stosowania mat. Na szczęście czasy się zmieniły. Współczesna technologia pozwala produkować trójwarstwowe maty z nowoczesnych materiałów. Są one nie tylko trwałe, ale również zapewniają swobodną cyrkulację powietrza. Eliminują przez to przykre odczucia pieczenia pleców wywołanych wysoką temperaturą siedzisk.

Maty nie tylko dla entuzjastów motoryzacji

Wysoki komfort użytkowania maty jest możliwy dzięki zastosowaniu w nich wstawek z alkantary. Jest to tkanina neutralna dla skóry, niezwykle miękka w dotyku a przy tym odporna na ścieranie. Co ważne jest to materiał, który nie powoduje reakcji alergicznych oraz jest bezpieczny dla dzieci. Osoby, które długie godziny spędzają za kółkiem, podobnie jak fani motoryzacji docenią komfort jazdy, jaki zapewnia używanie mat tłoczonych. Wykonane z niezwykłą starannością maty, przypominają budową pokrowce na siedziska. Chronią siedzenia ze wszystkich stron, ściśle przylegając do fotelu, przez co nie przemieszczają się i nie odkształcają tak, jak tanie odpowiedniki widywane na targowiskach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *