Praktyczne akcesoria samochodowe nie tylko dla fanów motoryzacji?

Motoryzacja

Nie tylko fani motoryzacji winni śledzić nowinki techniczne, sprawdzać pojawiające się na rynku nowe akcesoria motoryzacyjne. Nie każdy „gadżet” jest niepraktycznym bibelotem, jak niektórzy zwykli myśleć. Dobry gadżet samochodowy podkreśli naszą osobowość, zaakcentuje poczucie humoru. Gros z nich są praktycznymi przedmiotami, które pomagają właściwie dbać o samochód, motor czy inny pojazd silnikowy. Dziś na tapetę bierzemy pokrowce na auta.

Pokrowce na auta, kempingi, motocykle

Do akcesoriów, które szybko się zwracają i w zauważalny sposób poprawiają komfort użytkowania pojazdów, dbania o swoje auto są pokrowce. Osoby interesujące się motoryzacją zapewne zauważyły, że produkowane obecnie pokrowce w niczym nie przypominają, nazwijmy to pierwowzorów, jakie były się w obiegu jakieś 10-15 lat temu.

Pokrowce z dawnych lat odeszły w zapomnienie

Różnią się praktycznie wszystkim. W motoryzacji zmiany zachodzą szybko. Te, które być może znamy z dawnych lat, nie spełniały swej roli. Nierzadko zdarzało się, że nie wytrzymywały warunków atmosferycznych, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Bywało, że jak już były solidne, chroniły przed każdymi warunkami pogodowymi, to były niczym torebki foliowe, zatrzymywały wodę pod pokrowcem. Do tego produkcja masowa pokrowców w uniwersalnym rozmiarze, sprawiła, że zainteresowanie nimi mocno spadło. Uniwersalny rozmiar sprawiał, że jeśli już udało się pokryć nim auto, to i tak źle zabezpieczało pojazd przed np. zabrudzeniem, czy wiatrem. Zaczęto rozpowszechniać mit, że to pic na wodę fotomontaż. A tymczasem…

Oddychające i wytrzymałe pokrowce na samochód

Tymczasem współczesna technologia pozwoliła przekazać w ręce fanów motoryzacji produkt, który nie dość, że jest przystępny cenowo, to jest niesamowicie użyteczny,
Nowoczesne pokrowce na auta zakupione z pewnego źródła, skrywają w sobie 3-warstwy mocnego materiału. Jest to materiał nie tylko wodoodporny i oddychający, ale jednocześnie niezwykle delikatny dla karoserii aut. Co ważne zawarty w strukturze tkanin stabilizator UV sprawia, że jest to produkt nie do zdarcia. Dobrej jakości pokrowce wytrzymują kilka lat użytkowania zgodnie z przeznaczeniem i wskazówkami producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *